עדכוני המטבח המובילים בערך מכירה חוזר גבוה יותר

מטבחים נוטים לתפוס תשומת לב רבה בזמן המכירה הביתית.

 

הסיבות די ברורות. המטבח עבר במידה ניכרת מהדמות המסורתית שלו. הכוונה היא שזה כבר לא רק מקום בו הבישול מתרחש. עכשיו זה יותר כמו מקום אידיאלי לשיחה ידידותית או לאירוח התכנסות. אפילו ליהנות מזמן בישול רצוי עבור אנשים מסוימים. לכן, זה רק ברור שהמטבח תופס מקום חשוב בלוח הזמנים של השיפוצים שלכם.

 

חוץ מזה, עדכון המטבח שלך יביא לך החזר משמעותי על ההשקעה שלך כשאתה מוכר את הבית שלך. בהתחשב ברווחיות הכספית של הפרויקט, הגיוני להתמקד עוד יותר בשדרוגים שהולכים להשתלם בעתיד.

 

אז העצה שלנו היא שתתמקד קודם כל בעדכונים הנחוצים ולא במגמות שיתפוגגו בעוד כמה שנים. תמיד יש לחפש כמה היבטים של המטבח שלך, לא משנה מה הזמן והעשור. למשל, תאורה טובה, ארונות עם אחסון מספיק, ודלפקים תמיד יהיו ברשימת העדיפויות של הקונה. האמת היא שרוב הקונים הם רוחק ראייה ואוהבים לאפס את האלמנטים החיוניים של המטבח ולא את המגמות המשתנות. אחרי הכל, זה הדבר המעשי לעשות, נכון?

 

זכור כי השקעה מופרזת בשיפוץ המטבח שלך לא בהכרח תשתלם לך. כן, זה אחד העדכונים הביתיים הטובים ביותר שאפשר לבצע, אבל אם תעבור על המידה ואף אחד לא מוכן לשלם עבור גופי ה- Top שלך – זה הולך להיות עליך. לכן, דאג שלא תבזבז פצצה על השיפוץ שלך שאי אפשר להחלים ממכירתך הביתית.

 

אם ניקח בחשבון את כל זה, ישנם כמה עדכונים המשתלמים ללא קשר לשנה. כאן אתה צריך לשים את הכסף שלך:

 

  1. צייר את המטבח שלך

תבחרו צבע לפי בחירתכם ותנו למטבח שלכם מהפך שלם.

 

צבעים יכולים להרוויח את הסביבה במהירות, ולשנות את האסתטיקה של החלל תוך זמן קצר. אל תדביק גוונים ניטרליים או לבנים אם אתה מרגיש שכבר נחשפת יתר לפלטות אלה. צא שחור לגמרי אם הנטייה היא להוסיף אפקט דרמטי. עבור עבודה זו, אתה יכול ללכת DIY או מקצועי – הבחירה היא כל שלך.

 

  1. שדרג את ארונות המטבח שלך

היה לך מספיק מהארונות שלך אחרי כל השנים האלה? מדוע לא להיפטר מהמראה הישן של גרסה מעודכנת חדשה?

 

זכרו, עדכון הארונות בשום אופן לא מרמז שעליכם לקרוע אותם בכדי להחליף אותם בארגונים חדשים. אתה יכול לבצע עדכון הכרחי כמו לצבוע אותו מחדש לבד. עם זאת, בהתאם למגמת השוק הרווחת, יתכן שיש ביקוש לארונות בסגנון אחר.

 

החזרת הארונות היא אפשרות נהדרת נוספת שבה בעצם מחליפים את עורות הארון או את דלתות וחזיתות המגירה של הארון ומורחים פורניר חדש על פני הארון. התהליך כולל בדרך כלל גם החלפת הידיות, משיכות המגירה והצירים. הליך חסכוני שעובד.

 

  1. עדכן את משטחי השיש

משטחי השיש יכולים לשנות את הגדרת המטבח שלכם. הם האלמנט הכובש ביותר מבחינה ויזואלית בחלל המטבח שלך. משטחי מרתק ומעודכנים ייצרו מקום עבור הנכס שלכם במילון הקונים.

 

כמה חומרים עושים סיבובים לחומר השיש, אבל זה קוורץ שמנצח די הרבה זמן.