כיצד לחסוך כסף?

  1. חסוך כסף באופן אוטומטי.

האם ידעת שאתה יכול לחסוך כסף בלי לחשוב על זה? כן – אתה יכול להגדיר את חשבון הבנק שלך כדי להעביר כספים מחשבון הצ'ק שלך באופן אוטומטי לחשבון חיסכון מדי חודש. אם זה נשמע לכם מפחיד, תוכלו להגדיר את ההפקדה הישירה שלכם כך שתעביר באופן אוטומטי 10% מכל משכורת לחשבון החיסכון שלכם. בּוּם!

 

  1. הוצא בחוכמה הכנסה נוספת או בלתי צפויה.

כשאתה מקבל בונוס עבודה נחמד (דרך ללכת!), ירושה או החזר מס (או גירוי אקראי!), השתמש בו טוב. וכשאנחנו אומרים "שימוש טוב", אנחנו לא מדברים על הוספת הבול החדש והמהודר הזה לאוסף הבולים שלך או אפילו סתם להכניס אותו לבנק כדי לחנות.

 

אם עדיין יש לך חוב בחיים שלך, עדיף לך להשתמש בכספים האלה כדי לשלם את הלוואות הסטודנטים שלך או את היתרה בכרטיס האשראי שלך במקום לסלק את הכסף הזה. אם אתה נטול חובות, השתמש בדולרים הנוספים האלה כדי לבנות את קרן החירום שלך – אתה יודע, למקרי חירום.

 

טיפ בונוס: אם מקבלים החזרי מס גדולים מדי שנה, הגיע הזמן להתאים את הלנת המשכורת כך שתוכלו להביא הביתה עוד יותר כסף בכל חודש. בנוסף, אתה לא רוצה לתת לממשלה יותר מכספיך ממה שאתה צריך, נכון?

 

  1. הפחיתו את עלויות האנרגיה.

האם ידעת שאתה יכול לחסוך כסף בחשבון החשמלי שלך רק על ידי ביצוע כמה שינויים בבית שלך? התחל בכמה דברים פשוטים כמו לקחת מקלחות קצרות יותר (לא, לא אמרנו פחות), לתקן צינורות דולפים, לשטוף את הבגדים במי ברז קרים, ולהתקין מתגי דימר ונורות לד.

 

אמנם מכשירים חדשים וחסכוניים באנרגיה הם דרך נהדרת לחסוך כסף בחשבון החשמלי שלך, אך הם יקרים! אבל אם אתה עובד על התקציב החודשי שלך, אתה יכול לחסוך ולשלם מזומן עבור השיפורים האלה לאורך זמן.

 

  1. בטל את הרישום למיילים.

משווקי דוא"ל ממש טובים במה שהם עושים. הם מכירים את הפיתוי שאין לעמוד בפניו במכירה הפועלת 24 שעות או בקופון בלעדי לאתר אייבורי. ולדבר על קבצי ה- GIF הצעקניים האלה!

 

אם אתה פשוט לא יכול להתאפק מקניות כשתראה הצעה מיוחדת, לחץ על הקישור לבטל את הרישום בתחתית הדוא"ל. תעשה את זה! פחות תתפתו לבזבז, ותיבת הדואר הנכנס שלכם תהיה הרבה פחות עמוסה. זה win-win!

 

  1. בדוק את שיעורי הביטוח שלך.

לא ממש. האם ידעת שאנשים חוסכים בממוצע 700 $ כאשר יש להם ספק מקומי מאושר (ELP) שיבדוק עבורם את שיעורי הביטוח שלהם? 700 דולר! אתה חייב לעצמך לפחות שהם יבדקו עבורך דברים ויראו איזה חסכון הם יכולים לחפור.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/