עצות הטיפול שיצילו את החזייה שלך

אם תשקיעי בחזייה איכותית תרצי ליהנות ממנה כמה שיותר זמן. עם קצת יותר אהבה וטיפול את יכולה להאריך את חיי החזייה שלך בצורה משמעותית. להלן הטיפים המובילים שלנו כיצד לטפל בחזייה שלך!

 

כמה זמן באמת מחזיקה חזייה? התשובה אינה פשוטה כי היא תלויה בחלקה באיכות ובחלקה בחומר שממנו היא עשוינ, איך היא נשטפת ובתדירות השימוש בה. חזייה איכותית אמיתית של מומחה חזיות עשויה בדרך כלל להחזיק מעמד זמן רב יותר מחזייה זולה יותר שנקנה מאחת מרשתות הבגדים הגדולות. אבל גם חזייה באיכות הגבוהה ביותר לא מחזיקה מעמד לנצח. באופן כללי, כדאי לצפות שחזייה תחזיק כשנתיים, אבל נשים רבות לובשות אותה הרבה יותר מזה. את יכולה בקלות להאריך את חיי החזייה שלך על ידי טיפול בה במעט אהבה וטיפול.

 

"אם חזייה מקבלת הזדמנות לנוח בין שימוש לשימוש, חייה מתארכים."

למה צריך להשתמש במקביל בין מספר חזיות:

אחת העצות הטובות ביותר להגדלת חיי החזייה שלך הוא להחזיק מספר חזיות לסירוגין. המספר האידיאלי הוא קומץ. אם את משתמשת בחזייה אחת ואותה יותר מיום אחד בכל פעם, היא תתבלה בטרם עת. לחזייה שלך חייבת להיות הזדמנות 'לנוח' בין שימוש לשימוש. הסיבה לכך היא שסיבי הטקסטיל צריכים להתאושש, במיוחד חזיות המכילות אלסטן, שכמעט כל החזיות בשוק מכילות כיום.

 

"סיבי הטקסטיל צריכים להתאושש כדי לשמור על גמישותם"

אלסטן מונע מבד אלסטי לאבד את צורתו. אם, למשל, הגב היה עשוי מ-100% כותנה, הוא היה נמתח ומאבד את צורתו לאחר זמן קצר של שחיקה. אבל רק בגלל שחזייה מכילה אלסטן, היא לא תשמור על צורתה הנמתחת לנצח. זו הסיבה שסיבי הטקסטיל צריכים לנוח ויש להם סיכוי להתכווץ בין שימוש לשימוש. מנוחת לילה אינה מספיקה; חזייה צריכה לנוח כמה ימים. כשהחזייה שלך נמתחה ומרגישה גדולה מדי על חיבור הקרס והעין הפנימיים ביותר, זה הזמן לזרוק אותה.

 

אחסני את החזייה שלך בצורה נכונה – "קפלי את רצועות הכתף ואחסני אותה שטוחה"

רצוי לאחסן את החזיות למידות גדולות שלך על משטח שטוח, למשל במגירת הלבשה תחתונה. הפוך את החזייה מאחור, ואז הנח אותם כך שיישכבו אחד על השני באותו כיוון, במיוחד אם הכוסות מרופדות. לאחר מכן החזיות מספקות תמיכה זו לזו. בונוס נוסף הוא שאתה יכול לראות בקלות אילו חזיות יש לך, והן לא יסתבכו. יש סיבה מדוע חנויות חזיות אקסקלוסיביות מאחסנות לרוב חזיות שטוחות כך במקום לשים אותן על קולבים.