מדחסי אוויר משומשים

אם אתם רוכשים מדחס אוויר משומש, אתם צריכים לסמוך על הבעלים הקודמים שיתחזק אותו כראוי. עם תחזוקה מוקדמת נכונה ומוכר אמין, תוכלו לקבל מדחס אוויר יד שניה איכותי המתאים לצרכים שלכם. ובכל זאת, למכונה יהיו את היתרונות והחסרונות שלה. העריכו את היתרונות והחסרונות של רכישת מדחס אוויר משומש כדי לראות אם זה יתאים לכם.

היתרונות של רכישת מדחסי אוויר משומשים

כדי לראות אם מדחס אוויר משומש יתאים לכם, תחילה שקלו את היתרונות. בהשוואה למכונה חדשה לגמרי, Air Supply ריכזו עבורכם את היתרונות הבאים של רכישת מדחסי אוויר משומשים:

 

  • עלות נמוכה יותר: היתרון המושך ביותר של ציוד משומש הוא מחיר עלות נמוך יותר. במקרים מסוימים, אתם יכולים לרכוש מספר מדחסי אוויר משומשים באותו המחיר שאתם יכולים לקבל עבור ציוד חדש אחד. עם זאת, אל תתנו לתג מחיר נמוך יותר להיות הגורם המכריע היחיד. ציוד חדש מגיע עם יתרונות שאין למכונות משומשות, מה שמאשר תג מחיר גבוה יותר.
  • ללא פחת ראשוני: כשאתם קונים כל סוג של מכונות או ציוד חדש, ערכם פוחת מיד. לא תהיה לכם בעיה כזו עם ציוד משומש. הוא מגיע בעלות התחלתית נמוכה יותר, ומכיוון שמישהו השתמש בו בעבר, הוא כבר עבר את הפחת הראשוני שלו.
  • שיפוצים איכותיים: בהתאם ליצרן ולמוכר, ייתכן שתקבלו מכונה משופצת באיכות גבוהה. רכיבים עשויים להיות חדשים אך תואמים למדחס האוויר המשומש, מה שייתן לכם מערכת יעילה ועמידה יותר. עם זאת, לא כל מדחס אוויר יד שניה יהיה ברמת טיפול כזו, אז הקפידו לבדוק את המפרט אם אתם קונים מכונה משומשת.

חסרונות בקניית מדחסי אוויר משומשים

כמובן, כאשר מדובר ברכישת ציוד משומש, אתם מקבלים את מה ששילמתם עבורו. יצרנים ומוכרים אמינים יעזרו להעלים כמה חששות שיהיו לכם לגבי התהליך. ובכל זאת, עם היתרונות של מחיר נמוך יותר מגיעים החסרונות הפוטנציאליים האלה:

 

  • חוסר בטכנולוגיה העדכנית ביותר: רכישת מדחס אוויר יד שנייה פירושה שאתם מקבלים מכונה שכנראה לא יוצרה בשנים האחרונות. תצטרכו להקריב את השימוש בטכנולוגיית מדחס האוויר העדכנית לטובת היתרונות של רכישת מדחסי אוויר משומשים. חוסר הטכנולוגיה העדכנית ביותר יכול להיות כל דבר, החל מהשגת ציוד שהוא פחות יעיל ועד להשגת זמן ייצור וטיפול איטי יותר מאשר עם מערכת חדשה.
  • תוחלת חיים לא ידועה: כשאתם קונים מכונה חדשה, מובטחת לכם תוחלת חיים משוערת. כשאתם קונים ציוד משומש, קשה לדעת כמה זמן מדחס האוויר יחזיק מעמד. כדי להילחם בזה, קנו ממוכר מהימן. הוא יספק לכם מידע רב ככל האפשר עם רישום מפורט, אם קיים כזה. הרשומה הזו יכולה לכלול מידע כמו עד כמה הבעלים הקודמים תחזקו את המכונה וכמה זמן היא היתה אצלם. ברגע שאתם הבעלים של המדחס, אתם יכולים לקבל ביקורות קבועות ולתחזק אותו היטב כדי לשמור על תוחלת החיים שלו.
  • מעט אפשרויות אחריות: ייתכן שלא יהיו לכם כל כך הרבה אפשרויות להגן על הציוד עם מערכת משומשת. אם יקרה משהו למכונות שלכם, אתם עלולים להיגרר לעלויות גבוהות יותר עקב ביצוע תיקונים או החלפות. המשמעות היא שבעוד שהעלות הראשונית נמוכה יותר עבור ציוד משומש, אתם עלולים לשלם יותר זמן לא רב אחרי שרכשתם את המכונות המשומשות שלכם. אתם יכולים למצוא ציוד משומש עם אחריות זמינה או מורחבת, אבל זה תלוי במי שמכר לכם את המדחס ובמדחס עצמו.
  • מבחר מוגבל: כשאתם קונים מדחס אוויר משומש, אתם מוגבלים באפשרויות שלכם. אתם בעצם יכולים לבחור מכל מלאי של ציוד משומש שבמקרה יש למוכר ברגע נתון. אם אתם מחפשים דגם מסוים, ייתכן שתצטרכו לחכות או לעשות קניות. אם אתם כן רוצים מדחס אוויר משומש, שקלו להתמקד במפרטים שאתם צריכים לעבודה שלכם במקום יצרן או דגם מסוים.