וורדפרס – מערכת בניית האתרים שכבשה את העולם

בניית אתרים בוורדפרס הפכה לפופולרית מאוד. למי היא מתאימה, מה היתרונות שבה, ומה היא מאפשרת לנו לעשות?כל התשובות במאמר שלפניכם.

מהי מערכת וורדפרס?

מערכת וורדפרס היא כלי לבניית אתרי אינטרנט עם קוד פתוח, שהחלה את דרכה כמערכת בלוגים פשוטה ועוצמתית לניהול תוכן והתפתחה לאורך השנים לכלי לבניית אתרים וניהול תוכן רב עצמה. כיום אתרי אינטרנט שבנויים על מערכת וורדפרס משרתים אינספור עסקים בארץ ובעולם מכל סוגי הנישות ותחומי הפעילות השונים.

מי משתמש בוורדפרס?

יותר נכון לשאול, מי לא?

חברות חדשות כמו ה- CNN, חברות תקשורת כמו נוקיה, ועידת TED,  eBay, Yahoo ג'נרל אלקטריק, פייסבוק- הרשת החברתית המצליחה בעולם ועוד ועוד.

אך לא רק ארגונים וחברות גדולות מוצאות את מערכת וורדפרס יעילה ואידאלית עבורם. מערכת וורדפרס משרתת נפלא גם עסקים קטנים, ואם נדייק, למעלה מ- 25 מיליון אתרים ברחבי העולם, שהם למעלה מ- 30% מכלל אתרי האינטרנט שקיימים, נכון לשנת 2018 בחרו לפתח את אתרי האינטרנט שלהם על גבי מערכת וורדפרס.

מהם היתרונות של מערכת וורדפרס לבניית אתרי אינטרנט שהופכים אותה לכל כך פופולרית?

פרט ליתרונות שהיא מציעה עבור המתכנתים ככלי עבודה יעיל, קל ודינמי, מערכת וורדפרס מעניקה גם ללקוח מבחר של יתרונות שכדאי מאוד להיות מודע להם:

  •         וורדפרס היא פלטפורמת אתרים רב- תכליתית מעולה לבלוגים, לאתרי תדמית, חנויות מקוונות ועוד מבחר סוגי אתרים.
  •         זו מערכת תוכן עם מגוון עצום של אפשרויות עיצוב ומגוון רחב של תוספים חסכוניים, יעילים וקלים להתקנה ולתחזוקה.
  •         מערכת וורדפרס מיועדת לביצוע אופטימיזציה והנה מושלמת למנוע החיפוש, ולכן היא אידאלית לצורך קידום אתרים. שפת וורדפרס נחשבת לשפת תכנות באיכות גבוהה, מה שגורם לגוגל ולמנועי החיפוש האחרים לאהוב אותה, ומסיבה זו אתרי וורדפרס מדורגים במקומות הגבוהים בגוגל.
  •         ערכות הנושא והתוספים שמערכת וורדפרס מציעה מאפשרים התאמה אישית לכל סוג של אתר ובהתאם לכל עיצוב שנבחר.
  •         מערכת וורדפרס מאפשרת להוסיף גם פונקציונליות מותאמת אישית באמצעות תוספים שמוסיפים לאתר תכונות מתקדמות.
  •         קל לנהל את מערכת הניהול של אתרי וורדפרס, מה שמאפשר לבעל האתר לעשות זאת בעצמו, גם אם אינו בעל ידע בתחום, ולא להיות תלוי במתכנת לצורך ביצוע שינויים, הוספה או שינוי של תכנים וכדו'.
  •         מערכת וורדפרס נחשבת לבטוחה והיא מגנה על כל הנתונים שבה מפני פריצה או תאונה. היא מאפשרת להשתמש גם בתוספי גיבוי אוטומטיים ולאחסן נתונים בבטחה. באופן כללי, היא נחשבת לפלטפורמה מאוד בטוחה להפעלת אתר אינטרנט.
  •         וורדפרס לא מוגבלת רק לתוכן טקסטואלי, והיא מאפשרת לשלב תוכן וויזואלי, לרבות תמונות, סרטונים וכו'.

בסוכנות הבוטיק https://alexwebs.co.il/ מעצבים ובונים אתרי אינטרנט על גבי מערכת וורדפרס. הניסיון שלנו בעבודה עם מערכת וורדפרס הוליד לאורך השנים מגוון של פתרונות יצירתיים, שמאפשרים לנו לתת מענה לכל בקשה או צורך מצד הלקוח. אנו מתמחים בפיתוח אתרים על המערכת הפופולרית ביותר בתחום בניית אתרים וגאים לעמוד מאחורי מבחר אתרים מצליחים של לקוחות מרוצים מתחומי פעילות שונים.

עם עיצוב והתאמה אישית לכל לקוח אנו מצליחים לייצר לקהל הלקוחות שלנו אתרים שמייצרים עבורם רווחים ומביאים עד אליהם תנועה של לקוחות חדשים מהרשת.

בנינו לכם אתר על מערכת וורדפרס? אנו מתחייבים לתת לכם ליווי והדרכה מלאה בניהול מערכת הניהול, כדי שתוכלו לשלוט בכל התכנים של האתר שלכם מבלי להיות תלויים בנו כלל. ובכל זאת, נמשיך להיות כאן בשבילכם.