טיפים למציאת מעקות מרפסת מושלמים בתחזוקה נמוכה עבור בתים

קשה לדמיין בית משפחתי ללא מרפסת בחזית.

 

לא רק שמרפסות מוסיפות לביתכם קסם ומראה אסתטי, אלא שהן גם חלק בלתי נפרד מהעיצוב. כאן, משפחות וחברים נפגשים ומברכים אלה את אלה.

 

בתור בעלי בתים, אנו לעיתים קרובות עסוקים מכדי לשים לב לבלאי של המרפסות שלנו. דקים ומעקות שלא טופלו, חשופים ללא הפסקה לאלמנטים של הטבע. עד מהרה הסדקים, הרקבון והחלודה יוצאים מכלל שליטה, מה שהופך את כל האזור ללא בטוח לשימוש.

 

בהתחשב בכך שיש ילדים או זקנים המתגוררים בבית, הסיכון שמישהו ייפול ויפצע את עצמו הוא משמעותי.

 

זו הסיבה שמעקות מרפסת עם תחזוקה נמוכה הן בחירה מושלמת עבור משקי בית עסוקים. שמירה על הבית במראה אסתטי. שני דברים חשובים במקביל.

 

חומרים מסורתיים עשויים להיות לא בטוחים

עץ, ברזל יצוק ובטון היו החומרים המסורתיים המשמשים לבניית מעקות מרפסת. יש להם השפעה נהדרת בהגדרת מראה הבית שלכם. עם זאת, חשוב להבין כי הם אינם נחשבים לחומרים עם תחזוקה נמוכה.

 

עץ מחייב צביעה, ליטוש ואיטום כדי להראות טוב ולהיות מוגן מפני התקפות של טרמיטים. עצים נרקבים ומתפצלים עם הגיל, אם הם לא מתוחזקים היטב.

 

ברזל יצוק דורש גם צביעה וציפוי כדי להילחם בחלודה וקורוזיה. הסדקים מהמעקות החלודים הם רעילים ויכולים לגרום נזק קשה.

 

מעקות בטון הם לעתים קרובות מגושמים ולא מושכים במראה שלהם. כאשר לא מתחזקים בטון, קטעים של דשא וטחב יכולים לצמוח עליו, מה שהופך אותו לחלקלק ומסוכן ביותר. יתר על כן, כאשר הבטון נשחק לאחר שימוש כבד, זה יכול לחשוף את מסגרת תיל הברזל הבסיסית.

 

ההוצאות על אחזקה

בתור בעלי בתים, הדאגה העיקרית שלנו היא לתכנן, לתקצב ולנהל את הכספים שלנו. אחזקת הבית דורשת מימון עצום. העלויות יכולות להסתכם די מהר בסכומים גבוהים, והדברים יכולים להיות יקרים למדי אם נדרשים שיפורים ותיקונים ללא הרף.

 

לכן, חיוני להשקיע בחומרים לא יקרים, בעלי תחזוקה נמוכה וכאלה שדורשים מעט מבחינת האחזקה.

 

מעקות המרפסת המושלמים לבתים משפחתיים

ההתקדמות במדעי החומרים של ימינו אפשרה לנו להעלות על הדעת חומרי-על שכאלו העומדים לרשותנו ואינם דורשים שום הגנה מיוחדת. הם עמידים, יכולים לעמוד במבחן הזמן ומספקים לביתכם תמיכה ובטחון מעולים.

 

לכך מתווספת ההתקדמות הטכנולוגית המקנה למעקות המרפסת שיפורים נוספים. כמו עיצוב טוב יותר לאחיזה טובה יותר ותמיכה בתנועה. התאמה לשימוש ארוך טווח באזורים חשופים לשימוש רגלי רב יותר, וכן טכניקות לעיבוד מתכות המגנות על החומרים מפני קורוזיה אפילו בסביבות לחות במיוחד.

 

להלן סוגי המעקות המומלצים הממנפים את התקדמותם:

 

  1. מערכות מעקה PVC

מערכות מעקות PVC מתאימות למראה ולתחושה של עץ, ומעניקות לכם את העמידות והגמישות של ויניל עם נגיעה של קסם, שתואמת את הצד החיצוני של הבית שלכם.

 

ויניל יכול להחזיק מעמד תקופות של יותר מ-40 שנה ללא תחזוקה. החלקים מקבלים חיזוק מבני עם חליצי אלומיניום. שלא כמו מעקה מדרגות מעץ, ויניל אינו נשחק מהתקפות של מזיקים ואינו מושפע ממזג האוויר. יתר על כן, שטיפה או ניגוב של ויניל דורשים מאמץ או זהירות מועטים.

 

נסה PVC בפרויקט הבא שלכם. יש לנו ערכות מעקה ויניל נוחות להתקנה בקלות בשיטת 'עשה זאת בעצמך'.

 

  1. מעקות כבלים

מעקות כבלים הם חזקים ויעילים. הם מורכבים ממערכות נירוסטה המשתלבות בצורה חלקה. התוצאה היא שילוב מעולה של כוח ואלגנטיות שמתאימים לבית שלכם.

 

נירוסטה אינה נתונה לקורוזיה והחלדה.

 

למרות זאת, מעקות כבלים עשויים לסבול מחיסרון אחד משמעותי – הם זקוקים למתח כדי למשוך את הכבלים, מכיוון שהכבלים עלולים להשתחרר ולהתרופף לאורך זמן. והחיסרון היחיד הזה גם נעלם ממעקות הכבלים שלנו, מכיוון שיש לנו מערכות שיכולות לשלב מתחי 'Invisiware' נסתרים.

 

בדקו את אפשרויות מעקות הכבלים האנכיים החדשים שלנו!

 

  1. מעקות זכוכית

זכוכית יכולה להיות אפשרות מרגשת עבור המרפסת שלכם. זה נותן לאזור תחושה רחבה ומרווחת. היא מאפשרת מעקה נהדר סביב המרפסת שלכם, מראה לגן שלכם או לגינון היפה.

 

למרות שמעקות הזכוכית יכולים להיות מסוגננים, יש להקפיד שהם יתאימו לעיצוב האדריכלי של הבית שלכם. מעקות זכוכית משתלבים היטב במרפסות בטון. כמו כן, אתם נדרשים לתכנן את התקנתם כבר במהלך בניית המרפסת שלכם.

 

  1. אפשרויות עכשוויות ופחות מוכרות:

מערכות מעקות צלביות (עם מוטות מילוי נירוסטה מוצקים) ומערכות פנל מילוי (עם רשת יהלומים העשויה כבל פלדה אל חלד וברזל) הן בהחלט אפשרויות שכדאי לקחת בחשבון. הן יכולות להוציא את הפרסונה הפנימית שלכם ולהוסיף אופי ואסתטיקה למרפסת ולבית המודרני שלכם.

 

לסיכום, מילה לחכמים

למרות שההתקדמות במדעי החומר והטכנולוגיה היא משמעותית, לא כל המעקות נושאים יתרונות. חשוב לקחת בחשבון את כל התכונות, היתרונות והחסרונות, לפני ביצוע הרכישה. כמו כן, יש לשקול קנייה מספק מהימן. הרבה פעמים רכישה מספק מוכר עשויה להיות חיסכון עצום בזמן, מאמץ וטעויות יקרות. ניתן גם ללמוד על פרגולה חשמלית.