חזקות ואמינות, גדרות אלומיניום בנויות להחזיק מעמד שנים רבות

יש דברים שהם עסקה חד פעמית, כמו קניית גדר אלומיניום. גידור אלומיניום איכותי הוא חזק ומהימן, ויחזיק מעמד לשארית חייך.

 

גדרות אלומיניום כמעט בלתי ניתנות להריסה

אם העדיפות שלך היא חוזק ואריכות ימים, גדר אלומיניום עשויה היטב היא האפשרות הטובה ביותר שלך. גדרות אלומיניום ידועות כבעלות חוזק של גדרות ברזל יצוק למרות שהן חומר גידור קל יותר. הם סבירים יותר מגדרות ברזל, אבל הם בנויים להחזיק מעמד לכל החיים. מזג האוויר לא יכול להפריע לו, הרוח לא יכולה להזיז אותו, ומזיקים לא יכולים לאכול אותו, כך שאין צורך בגידור מחדש לאחר עשור. גידור אלומיניום איכותי מיוצר עם ציפוי אבקה מגן, מה שהופך את גדר המתכת הזו כמעט בלתי ניתנת להריסה. זה לא יכול להחליד או להחליד לא משנה כמה גשם או הצפה יש על הנכס שלך.

 

עמיד בפני הטבע

מבחינה כימית, אלומיניום אינו רגיש באופן טבעי למזג אוויר קשה, אך גדרות האלומיניום שלנו מהונדסות אחרת. בגלל ציפוי האבקה שלו, גידור האלומיניום עמיד כמעט לכל דבר. שלא כמו פלדה וברזל, אלומיניום לא יחליד. בניגוד לעץ, אלומיניום לא ירקב. הוא יעמוד חזק גם לאחר שסבול סופות קרח, ברד ושלג מרובות. לא משנה באיזה סוג של אקלים אתה חי, או בלאי, אין זה סביר שגדר האלומיניום שלך אי פעם תיפגע או תינזק. הצבע והאיכות לא יהיו מוטרדים מגשם או לחות מוגזמת. הצבע לא ידהה לאחר שנים של חשיפה לאור השמש.

 

גדרות אלומיניום הן ללא תחזוקה

כאשר יש לך גדר אלומיניום, אין תחזוקה כרוכה בשמירה על הגדר שלך במצב טהור. בעוד הגדר שלך מגינה על הרכוש שלך, היא גם מגינה על עצמה. חומר עבה ומצופה אבקה זה עשוי להגן על עצמו ולשמור על מצבו החזק. לא תצטרך לצבוע אותו מחדש כמו גדרות ברזל. לא תצטרך לשחזר אותו כמו גדרות עץ. לא תצטרך להחליף עמודים שבורים או רקובים. התחזוקה הכי גדולה שתצטרך היא פשוט לשטוף אותו פעם בעונה. זה הכרחי רק כדי להסיר לכלוך ופסולת מהמשטח כדי לשמור על מראה נקי ומצוחצח.

 

עיצוב חכם: בנייה קלה וחדשנית

מלבד החוזק המדהים שלהן, לגדרות אלומיניום יש תכונות עיצוב חכמות נוספות שהופכות אותן לבחירה מובילה עבור נכסים למגורים ומסחר.

 

אלומיניום הוא חומר גידור קל משקל

גידור אלומיניום קל בהרבה מגדר ברזל, פלדה ואפילו עץ. משקלו דומה לויניל ו-PVC. היותו קל משקל הופך את גדרות האלומיניום לזולות משמעותית לייצור ולמשלוח. זה עוזר להוזיל את העלות. מכיוון שהאלומיניום קל משקל, הוא גם מקל על הטיפול במהלך ההתקנה. היותו קל משקל פירושו שעלות העבודה עבור התקנה מקצועית נמוכה יותר. זה גם מקל על התקנת גדרות בעצמך.