3 עצות שופינג לגברים לטבעת אירוסין: למה כדאי לכם ללכת ביחד?

אם אתה כמו רוב הגברים, סביר להניח שאין לך מושג קלוש מאיפה להתחיל בכל מה שקשור לטבעת אירוסין. כשאתה מתחיל לחשב את המידע שתצטרך לאסוף רק כדי להתחיל כמו גודל הטבעת שלה, סוג היהלום, סוג השיבוץ, כמה אתה יכול להרשות לעצמך להוציא, הרשימה ממשיכה, אתה מתחיל להרגיש כבדות ותשישות. אבל למה לך לעבור את העינויים האלה? רק כדי שתוכל להפתיע אותה? עדיף שתצחיק אותה עם טבעת מזויפת רק כדי להודיע שאתה מתכוון לקחת אותה לקנות את טבעת חלומותיה. 

 

הנה כמה סיבות למה כדאי לך לאפשר לה לבחור את הטבעת:

 

  1. גודל – שום דבר לא יקלקל את הרומנטיקה מהר יותר מטבעת שלא מתאימה. אם היא קטנה מדי, זה יכול לגרום לה לשאול את עצמה עד כמה אתם באמת מכירים אחד את השניה. זהו מצב שהכי כדאי להימנע ממנו. אם היא גדולה מדי, היא יכולה לאבד אותה בטעות לפני שתספיקו לתקן לגודל המתאים.

 

  1. העדפה – מדובר הרי בבחירת טבעת שהיא תענוד לשארית חייה, אז למה לא לתת לה את ההזדמנות לבחור אותה? האם אתה באמת רוצה ללמוד את הפרטים הקטנים של קניית יהלומים (ארבע הקריטריונים לבחירת יהלום) ואז לנסות להבין אם היא אוהבת חיתוך נסיכה או חיתוך עגול, ואם היא תעדיף קראט גדול יותר, בהירות טובה יותר או צבע יוצא דופן? וזה רק היהלום. אתה צריך גם שיבוץ יפה כדי שהיא ממש תוכל לענוד אותו. לא, המהלך החכם יותר הוא להושיב אותה ליד המחשב ולאפשר לה לגלוש בזמן שאתה קורא את הספורטס אילוסטרייטד האחרון.

 

  1. מחיר – לא משנה כמה היהלום קטן, אתה הולך להוציא סכום רציני על התכשיט הזה, ואתה רוצה שזה יוכר לך כמשהו מיוחד. אתה לא רוצה לבזבז סכום של ארבע ספרות רק כדי לראות את הפנים שלה נופלים מאכזבה כשהיא רואה את הטבעת שבחרת לה. תבטיח שהיא תעלה חיוך בכך שתאפשר לה לבחור בדיוק את מה שהיא רוצה. זו לא רק השקעה טובה יותר של הכסף שלך, זו כנראה השקעה חכמה בהרבה בעתידך.

 

אתה יכול להקריב את מרכיב ההפתעה בכך שתאפשר לה לבחור את הטבעת איתך, אך תחסוך לעצמך הרבה זמן, מאמץ וכאב לב פוטנציאלי אם תיתן לה לבחור טבעת בעצמה. זה הימור הוגן, כשיש לה משהו ספציפי בכל מקרה, ובטווח הרחוק, כל מה שגורם לאשתך לעתיד להיות מאושרת, ישמח גם אותך.