סל כביסה מחולק ל-3 לנוחות מירבית

כשמדובר בכביסה, העולם מתחלק לשניים:

 

  1. אנשים שימי הכביסות שלהם נראים כך – הכל מסודר, מאורגן והולך חלק ככה שאפשר לשבת לשתות את הקפה/תה בכיף, בלי לחץ.
  2. אנשים שאוספים בגדים מלוכלכים שמפוזרים בכל הבית / מרימים את הערימה הגדולה שהתגבשה לה על הרצפה בחדר תוך כדי שהם מתלוננים על הגב / סוחבים סל כביסה ענק וכבד עם כל הבגדים יחד, לא משנה באיזה צבע הם או מאילו חומרים הם עשויים.

 

מי לדעתכם נהנה יותר בחיים?

 

קל. אלה שמשתמשים במוצר כמו סל כביסה מחולק ל-3 לנוחות מירבית, פשוט כי אין סיבה לבזבז זמן קפה יקר, מרגיע ומרענן במיון כביסה וסחיבת סלים כבדים כל הדרך עד למכונה.

 

דמיינו לכם שאתם יכולים לשים בכל שק נפרד בגדים מלוכלכים מצבעים או חומרים שונים, וביום שאתם עושים כביסה נשאר לכם רק לאסוף אותם למכונה במקום לשרוף זמן על למיין אותם או לסחוב סל ענק.

 

ישנם סלי כביסה רב-תאיים על גלגלים כך שקל מאוד להניע אותם ממקום למקום בבית. סלים אלה עשויים מעץ, מתכת, קש או פלסטיק, עם שקי כביסה מבד, פלסטיק וחומרים שונים נוספים.

 

סלי כביסה אחרים מאפשרים לכם לנתק את השק המיועד לכביסה כדי שיהיה לכם נוח לקחת את הבגדים למכונה. בשיטה הזו אתם אפילו לא צריכים לגרור איתכם את סל הכביסה כולו עד למכונה, אפילו שהוא על גלגלים.

לכבס בקלות במקום לעבוד קשה

כשמגיע הזמן לעשות כביסה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להניע את עגלת הכביסה באופן חופשי לחדר הכביסה שלכם או לסחוב את השק המסוים שאתם רוצים לכבס.

 

כשאתם מסיימים לכבס, הכניסו את הבגדים לשק או הניעו את עגלת הכביסה בחזרה לחדר השינה שלכם.

השדרוג הפשוט והחכם הזה חוסך לכם בצורה מושלמת את הצרה של סחיבת סלי כביסה מלאים בבגדים מכל הצבעים והסוגים.

סדר במקום בלגן

יצא לכם לתהות אי פעם מתי כבר תסיימו עם הכביסה שמפוזרת בכל מקום בבית ופוגעת בנוחות שלכם?

 

אם התשובה היא חיובית, אולי הגיע הזמן שתתנו הזדמנות לאחד המוצרים היעילים והחכמים ביותר בעולם הכביסה. נסו סל כביסה מחולק ל-3 לנוחות מירבית, כדי שתוכלו לאמץ לעצמכם הרגלי כביסה טובים יותר (במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים) ולגרום לבית שלכם להיראות מסודר, יפה ונקי.