כיצד לבחור את טבעת האירוסין המתאימה לאהוביכם

טבעת אירוסין מסמלת שאתה מוכן להתחייבות ארוכת טווח. אז למה לא להפוך אותו למיוחד עם טבעות אירוסין מושלמות. טבעת מושלמת, לאותו מישהו מושלם.

להתארס זו תחושה חדשה ולקנות טבעת יהלום כדי לאטום את מערכת היחסים שלך זו חוויה חדשה, מוחצת. אתה בהחלט לא רוצה שמשהו ישתבש בזה. אתה רוצה שזה יהיה אחד הרגעים הבלתי נשכחים בחייך ורוצה מאוד שהיא תתאהב בטבעת האירוסין שלה.

אין ספק שזו תהיה אחת הרכישות היקרות ביותר שכנראה תבצע במהלך חייך ולכן חשוב לתכנן זמן רב מראש ולהבין את כל התהליך.

תן לנו לעזור לך לבחור את הטבעת הנכונה שתגרום לאהובך וגם לארנק שלך להיות מאושרים.

"לא יכול להסיר את העיניים!" זה מה שאתה רוצה לשמוע כשתשים את טבעת היהלום ההיא על אצבעה, נכון? כדי לראות את הניצוץ בעיניה אתה צריך להבין את נצנוץ היהלום ואנחנו נעזור לך לעשות את זה.

 

תכנן את הרכישה שלך

אם החלטתם על טבעת יהלום לצורך האירוסין שלכם, עליכם להתחיל לתכנן את הרכישה מבעוד מועד ולהתחיל לחסוך עבורה.

 

שקול את הטעם והבחירה שלה בתכשיטים

אתה צריך להבין את הטעם שלה בתכשיטים, מה הבחירות שלה? עכשווי או עתיק? תכשיטים עדינים או חלקים שמנמנים? זהב לבן או זהב צהוב? אם אתה מכין את שיעורי הבית שלך זמן רב מראש, אז לא תהיה לך בעיה לבחור את טבעת האירוסין ביהלום בגודל, בצבע ובהגדרה הנכונה.

 

מכירים את גודל הטבעת שלה

אם אתם מתכננים להפתיע אותה עם הטבעת ביום מיוחד, אז חשוב שתדעו מראש את גודל הטבעת שלה. אתה בהחלט לא רוצה להחזיר את הטבעת לתכשיטן לצורך שינוי גודל אחרי הרגע הגדול.

 

החלט על חיתוך היהלומים

לחנויות מקוונות ולתכשיטים נחשבים אין סוף אפשרויות עיצוב שתוכלו לבחור, לאירוע המיוחד. היו ערניים וזכרו את העדפותיה, דבר שהעריכה בחנות תכשיטים. מכירים את סגנון החיתוך החביב עליה? ישנם חתכים שונים שתוכלו לבחור בין:

 

יהלום חיתוך עגול

זוהי צורת היהלום הפופולרית ביותר והיא עדיפה על כל אחת מהצורות המהודרות הקיימות בשוק. קיצוץ זה ממקסם את הברק והאש של היהלום.

 

יהלום חיתוך פרינסס

יהלום בגזרת נסיכה הוא ריבוע או מלבני. זה השתנה מבריק, עם פינות חדות לא חתוכות שעשויות יותר ובעלי מראה עכשווי יותר בהשוואה לברק העגול. עיצובי היהלומים בגזרת הנסיכה כדי לקבל זוהר מרבי מצורה מרובעת.

 

חיתוך אמרלד

גזרת הברקת היא אחד הגזרות הראשונות המשמשות בעיצוב תכשיטים. המישור הרחב והשטוח שלו מדגיש את הבהירות והצמיחה הגבישית הטבעית של יהלום.

 

בצורת לב

הגזרה הנדירה והסימבולית הזו נועדה לרומנטיקה אי פעם והיא הדרך האידיאלית ללבוש את ליבך על האצבע. איכות החיתוך המעוקל וגימורו קובעים את נצנוץ היהלום.

 

חיתוך מרקיז

חיתוך זה ממקסם את משקל הקראט של היהלום, וכך הוא נראה גדול יותר מאבנים אחרות באותו גודל. גזרת המרקיזה גורמת לאצבעות הלובש להראות ארוכות ודקות.