כיצד לבנות גדר במדרון

לגדר טובה יש פוטנציאל לשפר נכס. זה הופך את הבית שלך לבטוח יותר, משפר את הערעור על השליטה בנכס, ומוסיף פרטיות כדי שתוכל ליהנות מהחצר שלך בשלום.

 

יש הרבה סגנונות שונים של גידור לבחירה, החל מחרוזת ועד מסולסלת, בהתבסס על הצרכים שלך – גדר משבצת קצרה כהשלמה לגינון או גדר רמה גבוהה לפרטיות. ישנם חומרים רבים מהם ניתן לבנות גדר מהם. אבן טבעית ועמידה מאוד, אך כנראה מתאימה יותר לגדרות קצרות יותר. עץ נראה גם טבעי וקלאסי, אך ללא ספק סוגים שונים של עצים דורשים סוגים שונים של צביעה ותחזוקה – גידור ויניל טוב למראה כמו עץ ​​ודורש מעט תחזוקה.

 

אז החלטת שאתה רוצה לבנות גדר לגינה, ובחרת את החומר וסגנון הגידור – בעיה אחת: החצר שלך נמצאת על גבעה! בניית גדר קשה מספיק בפני עצמה, שלא לדבר על הצורך לבנות כזו שעולה במעלה גבעה. זה יכול להיות בעיה מרתיעה, תלוי בגבעה, בסגנון המיועד ומתקין. השיטות הבאות עובדות טוב לבניית גדר משופעת, אך הן דורשות ידע ותרגול מסוים.

 

הפעל קו בנייה, או חבל מסוג אחר, ביניהם, וסמן היכן עמודי גדר צריכים להיות על החבל. אז אתה יכול להשתמש בגיר או לסמן את הקרקע במקום בו יש לחפור את חורי העמוד.

מדדו למעלה מלמטה כדי לסמן כמה גבוהים המסילות צריכות להיות. קצות המסילות צריכים ליפול ממש באמצע העמודים.

גדר מדורגת או על צלע ההר, שבה המסילה תיראה כמו גרם מדרגות:

 

חזור על שלבים 1 & 2, עם עמדות בתחילת ובגדר הגדר, בנייה של בנייה ביניהן והעמודים מסומנים.

מדוד מהקו לבסיס המוקד התחתון כדי לראות את הירידה הכוללת של המדרון. ברגע שאתה יודע כמה קטעי גדר אתה צריך, אתה יכול לחלק את הירידה הכוללת במספר החלקים לחישוב ירידה לכל קטע.

חפרו חורים והכניסו מוטות כך שכל מוט יהיה גבוה בכמה סנטימטרים מהגדר המוגמרת.

מדדו וחתכו את העמוד הגבוה ביותר כך שיהיה זהה לגובה הגמור המיועד. מאותה נקודה, מדדו למטה לפי הירידה לחלק שחושב בשלב 2. קושר קו ישר לפוסט הבא, וודא שהוא ברמה.

איפה שהקו עונה על ההודעה הבאה הוא החלק העליון, ויש לחתוך אותו שם. ואז מדדו שוב בירידה לפי קטע והעבירו את הקו לפוסט הבא, והמשיכו לפוסט האחרון.

אז ככה המקצוענים עושים את זה. עם גבעה תוכלו לבנות את הגדר כך שהיא מקבילה לקרקע או לעבור על המדרון. לכל אחד מהם היתרונות שלהם: בנייה מדורגת עובדת טוב יותר לשיפועים קיצוניים יותר, ואילו השיטה המתארת ​​נראית טוב יותר עבור גדרות משבצות מסורתיות. זו בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר להתייעץ עם איש מקצוע לצורך הניסיון והמומחיות שלהם.