סוכך זרועות מול סוכך קבוע: מה הבחירה הנכונה?

כשמדובר בסוככים, מספר האפשרויות העומדות בפניכם הוא רחב ומגוון. כל מיני בעלי מקצוע, מאדריכלים ועד בעלי בניינים ודיירים עסקיים, אוהבים להיות מסוגלים ליצור סוככים ייחודיים לצרכים שלהם. אחת מהבחירות הראשונות שתצטרכו לעשות היא אם תרכשו סוכך זרועות או סוכך קבוע. לשניהם יש יתרונות, כמו גם חסרונות. בואו נסתכל על ההבדלים בין סוכך זרועות לבין סוכך קבוע.

 

סוככים קבועים

היתרון הגדול שיש בסוכך זה הוא היכולת לקדם את העסק על ידי הצגת שמו ובכך להביא ללקוחות רבים יותר שייכנסו אליו בכל יום. סוכך קבוע יכול לעזור לעסק לבלוט במשך כל היום, בעוד שסוככי זרועות מסייעים בקידום העסק שלכם רק כאשר משתמשים בהם.

 

סוכך קבוע דורש התקנה אחת שצריכה להחזיק שנים רבות. יש לכם גם אפשרויות נוספות לגבי החומרים שתוכלו להשתמש בהם עבור הסוכך. סוכך קבוע יכול להיות בנוי כולו מאלומיניום או בעל מסגרת שמכוסה בבד. סוכך כזה יכול אפילו להיות בעל לוחות מיוחדים עם חומרים תרמופלסטיים. סוככי זרועות, לעומת זאת, תלויים בבד מכיוון שהם צריכים להיסגר.

 

אתם יכולים אפילו לבנות סוכך קבוע בכל צורה שתרצו מכיוון שהוא לא יזוז ממקומו. הסוכך יכול להיות גדול בהרבה מסוככי זרועות הניתנים להסרה מכיוון שאתם מסוגלים להציב עמדות תמיכה מתחת לקצוות החיצוניים או לאורך הקצוות אם אתם זקוקים להם.

 

סוככי זרועות

סוככי זרועות, מכיוון שיש להם חלקים נעים, הם לעתים קרובות יקרים יותר מאשר סוככים קבועים.

 

יש לכם אפשרות להשתמש בארכובה ידנית או בשלט רחוק כדי לסגור את הסוכך שלכם. יש אפילו אפשרויות עם חיישנים הפותחים את הסוכך כשהשמש חזקה מספיק וסוגרים אותו כאשר הרוח חזקה מדי מכדי שיהיה בטוח להשאיר את הסוכך פתוח.

 

בעזרת סוכך זרועות תוכלו לקבל אסתטיקה עם ניחוח היסטורי יותר. יתכן גם שאם אתם גרים באזור עם הרבה היסטוריה, סוכך זרועות יכול להיות האפשרות הטובה ביותר שלכם.

 

בעוד שסוכך קבוע נמצא תמיד בחוץ, את סוכך הזרועות ניתן לסגור כדי לאפשר אור טבעי ככל האפשר בתוך העסק שלכם.

 

איך לבחור ביניהם

בחירת הסוכך שלכם עשויה להיות תלויה גם בסביבה שבה אתם נמצאים. אם מזג האוויר יכול להיות קשה באזורכם, סוככי זרועות עשויים להיות טובים יותר עבורכם. אם מזג האוויר תמיד אותו הדבר, אולי כדאי להשתמש בסוכך קבוע, אם כי ניתן לבנות סוככים קבועים שיכולים להתמודד מול האלמנטים של הטבע במידת הצורך.

 

אבל הדרך הטובה ביותר לבחור סוכך היא קודם כל לחפש איש מקצוע מומחה בתחום. למקצוענים יש את הידע והניסיון לקבוע איזה סוכך מתאים לכם ולמיקומכם הנוכחי.