יתרונות וחסרונות של ארנקים דקים

יתרונות

קל יותר לנשיאה

שלא כמו ארנקים מעור, ארנקים דקים הם בדרך כלל בהירים הרבה יותר, ובגלל גודלם, ניתן לאחסן אותם בקלות בכיס המכנסיים הקדמי שלך. המשמעות היא שיש לך הרבה פחות מה לסחוב בחיי היומיום שלך, כיס המכנסיים שלך לא מתנפח בצורה לא אטרקטיבית וכאבי גב הנגרמים מישיבה על הארנק מונעים. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה, תוכל גם לקרוא את פוסט הבלוג שלנו האם ארנקים מגושמים יכולים לגרום לכאבי גב.

 

אבטחה נוספת והגנת RFID

ללבוש את הארנק הדק שלך בחזית הגוף שלך היא גם דרך טובה בהרבה להגן עליו מפני גניבה כשאתה בחופש קניות או באירועים. בחלק האחורי ניתן לשלוף אותו בקלות מכיס המכנסיים או להפיל אותו. אם אתה נושא אותו בחזית, לא סביר מאוד שגניבה או אובדן לא יעלמו מעיניהם.

 

בנוסף, קיימת סכנה האורבת יותר ויותר שאנו לא רואים ולכן לעתים קרובות אנו מבחינים רק כאשר מאוחר מדי. קריאת קלפים באמצעות מכשירים מיוחדים, גניבת נתונים. ארנק מתכת במיוחד מציע הגנה טובה יותר מארנקים דקים העשויים מעור, פחמן או פלסטיק. המתכת מונעת קריאת כרטיסים. לחלופין, עבור ארנקים דקים אחרים שאינם מציעים הגנה זו, ישנם כרטיסי הגנה מסוג RFID המונעים גם גניבת נתונים. בארנק הקלאסי, כרטיס RFID אינו מספק הגנה של 100% מכיוון שבדרך כלל הכרטיסים אינם ישירות זה על גבי זה. הפוסטים שלנו מספקים עוד יותר ידע רקע בנושא הגנה מפני אובדן, גניבה והגנה על RFID.

 

עמידות גדולה יותר

מתכת זו מחזיקה זמן רב יותר מאשר עור או עץ אינה ניתנת להכחשה. אין תפרים שיבוטלו, כמעט אין עייפות חומרית והמתכת עדיין נראית טוב גם לאחר שנים של שימוש ביחס לעור או לעץ. ניתן לרכוש רכיבים שנשחקים מיצרני ארנק מתכת מסוימים. לכן, ארנק הדק עשוי מתכת מנצח גם את מתחריו מבחינת קיימות.

 

המצב דומה בכל הנוגע לחוסן. מים או בירה שנשפכו אינם יכולים לפגוע במתכת, בעוד שניתן לצפות לפגיעה קבועה בחומר עם ארנק עשוי עור, עץ או בד.

 

אם ארנק המתכת חשוף לשימוש כבד ונשמר בכיס המכנסיים עם מפתחות וסמארטפון, בהחלט יכולות להתרחש שריטות ושריטות. עם זאת, אין לצפות לכך עם ארנק מעור או כל חומר אחר.

חסרונות

מתכת יכולה לגרום לנזק חמור

מכיוון שאתה יכול להיות גם אחד מאותם אנשים שמחזיקים את הארנק בכיס המכנסיים שלהם יחד עם הסמארטפון והמפתחות, אפשריות שריטות בסמארטפון שיכולות להיגרם מהארנק העשוי ממתכת. בדרך כלל זו פחות בעיה עם חומרים אחרים.

 

בשל החומר הקשה יותר, לרוב יש לארנקים ממתכת קצוות ופינות חדים יותר, מה שעלול לגרום לחורים בכיסי המכנסיים אם אתה משתמש בהם לפרק זמן ארוך יותר.